Skypephone dostępny także w Austrii

Kraj: PL | IE | UK | DE | Austria (AT) | CH

operator


karciarz.pl > nowości >

Skypephone dostępny także w Austrii

2007-12-13 Skypephone dostępny także w Austrii

Po udanym starcie Skypephone w Wielkiej Brytanii i Włoszech, firma Skype rozpoczęła sprzedaż swojego internetowego telefonu komórkowego także w Austrii - poprzez sieć komórkową 3.


Telefon Skypephone umożliwia darmowe rozmowy między użytkownikami Skype na całym świecie. Co najważniejsze, rozmowy te mogą być prowadzone z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi. Skypephone to jednocześnie tradycyjny telefon komórkowy - można nim wykonywać tradycyjne połączenia, korzystać z przeglądarki internetowej, słuchać muzyki, oglądać telewizję i robić zdjęcia aparatem o rozdzielczości 2 megapikseli.

Podobnie jak w Wielkiej Brytanii i Włoszech, telefon Skypephone działa w sieci operatora 3 i jest przez niego sprzedawany. W abonamencie kosztuje już od 3 euro. Bez abonamentu 99 euro.

Wcześniej redakcja karciarz.pl pisała o wprowadzeniu Skypephone w Wielkiej Brytanii. Telefon Skypephone ma być w najbliższym czasie dostępny także w Australii, Danii, Hong Kongu, Irlandii, Makau i Szwecji.


Logo Skypephone


Telefon Skypephone

Tagi: 3 Österreich (Austria), Austria, Skype, Skypephone, Wi-Fi


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
sześć + jeden =