SMS z konta na Facebook

Kraj: PL | IE | Wielka Brytania (UK) | DE | AT | CH

karciarz.pl > nowości >

SMS z konta na Facebook

2008-09-09 SMS z konta na Facebook

Brytyjski Vodafone testuje usługę "Vodafone Connect to Friends", dzięki której wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych w Wielkiej Brytanii będą mogli wysłać wiadomość ze swojego profilu na Facebooku do przyjaciół.


Zdaniem Vodafone nowa usługa pozwoli użytkownikom Facebooka wysyłać wiadomości tekstowe i zdjęcia bez potrzeby włączania komputera. Wystarczy zainstalować usługę "Vodafone Connect to Friends" na swoim profilu na Facebook.

Za pomocą aplikacji będzie można wysyłać wiadomości nie tylko do znajomych z Facebook, ale także do pozostałych przyjaciół.

Koszt wysłania wiadomości bądź zdjęcia ustalono na 10 pensów za SMS i 30 pensów za zdjęcie. Zaletą tej usługi jest to, że wiadomość można wysyłać również z zagranicy, ale tylko i wyłącznie do komórkowców Brytyjskich.

Tagi: Facebook, Facebook.com, serwis społecznościowy, serwisy społecznościowe, społeczność, społeczności, Vodafone UK, Wielka Brytania


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + cztery =