Starter FreeM z kodem polecającym

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Starter FreeM z kodem polecającym

2011-11-30 Starter FreeM z kodem polecającym

Od 30 listopada 2011 roku, aby otrzymać kartę FreeM, należy zdobyć kod polecający.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Kod polecający można dostać od znajomego, który już korzysta z sieci FreeM. Znajomy, który korzysta już z sieci FreeM, musi wejść na stronę m.freem.pl. Tam znajduje się zakładka "Kody Polecające". W tej zakładce wpisuje numer aktualnej komórki chętnego. Po wciśnięciu "wyślij" kod zostanie wysłany SMS-em na komórkę chętnego. Teraz trzeba zlogować się do FreeM na Facebooku albo na stronie internetowej operatora i podać ten kod.

Znajomy może wysłać tylko 5 kodów polecających.

Tagi: Facebook, Facebook.com, Facebook.pl, FreeM, FreeM.pl, Grupa InPost, InPost, InPost.pl, Integer, Integer.pl, kod polecający, kody polecające, mobilna reklama, mobilne reklamy, MVNO, nowy operator, nowy operator komórkowy, operator wirtualny, operatorzy pocztowi, operatorzy wirtualni, polecający, polecenie, reklama, www.FreeM.pl, www.InPost.pl, www.Integer.pl, z polecenia, znajomi, znajomy


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
sześć + cztery =