Startuje eety

Kraj: PL | IE | UK | DE | Austria (AT) | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100
operator


karciarz.pl > nowości >

Startuje eety

2006-04-20 Startuje eety

24 kwietnia 2006 roku startuje austriacki wirtualny operator komórkowy eety, który swoją ofertę kieruje dla grup etnicznych mieszkających w Austrii.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

"Nasza oferta skierowana jest do grup etnicznych, którzy obok rozmów w obrebie Austrii chcą mieć możliwość wykonywania regularnie tanich połączeń komórkowych za granicę." - powiedział Karl Reisacher, szef eety.

Startery eety pojawią się wybranych sklepach i umożliwiać będą wykonywanie rozmów międzynarodowych z telefonu komórkowego w Austrii od 12,1 eurocentów oraz wysłanie SMS-ów do krajów na całym świecie w cenie 9 eurocentów za sztukę. Obok tanich rozmów za granicę oferowane są także korzystane stawki na rozmowy w obrębie Austrii - minuta rozmowy kosztuje 9 eurocentów.

"Chcemy spełnić specyficzne wymagania żyjących w Austrii grup etnicznych, jak korzystne taryfy do domu, ale również obsługe klienta w języku ojczystym." - dodał Karl Reisacher.

Skrzynka głosowa, potwierdzenia SMS-ów i obsługa klientów w eety dostępne są po niemiecku, angielsku, turecku, serbsku, chorwacku, słoweńsku i bośniacku.

Wejście na rynek wspomagane jest kampanią reklamową poprzez billboardy, reklamę telewizyjną, wkładki w gazety oraz niekonwencjonalne akcje.

Tagi: Austria, eety, Karl Reisacher


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + zero =