Startuje telefonia komórkowa Cyfrowy Polsat

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Startuje telefonia komórkowa Cyfrowy Polsat

2008-06-26 Startuje telefonia komórkowa Cyfrowy Polsat

30 czerwca 2008 roku pod marką Cyfrowy Polsat startują usługi telefonii komórkowej największej w Polsce platformy satelitarnej - Cyfrowego Polsatu.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Już w najbliższy poniedziałek w blisko 10 000 punktów sprzedaży w całej Polsce będzie można skorzystać z usług prepaid Rodzinnej Telefonii Komórkowej Cyfrowego Polsatu.

"Mam nadzieję, że zaproponowane przez nas produkty telekomunikacyjne spotkają się z równie przychylnym przyjęciem jak oferowane przez nas dotychczas usługi telewizyjne. Wierzę, że podwójna usługa Cyfrowego Polsatu, dająca zauważalne benefity jej użytkownikom, jest produktem oczekiwanym przez konsumentów." - powiedział Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu.

Operator zadecydował o wprowadzeniu nowej usługi pod tą samą marką, co usługi telewizyjne - Cyfrowy Polsat.

"Marka Cyfrowy Polsat jest dobrze rozpoznawalna i ceniona przez Polaków, a ponieważ wprowadzamy usługę podwójną, nie widzimy potrzeby, żeby występowała ona pod dwoma osobnymi markami. Naszym celem jest budowanie jednolitej, silnej marki utożsamianej z usługami multimedialnymi." - dodał Dominik Libicki.

Cyfrowy Polsat nie wyklucza jednak przywrócenia ogłoszonej wcześniej marki Halo Polsat, w sytuacji uzyskania stabilnej pozycji nowych usług na rynku.

Aby zostać użytkownikiem sieci Cyfrowego Polsatu należy kupić starter o wartości 7 albo 25 zł. Każda minuta rozmowy do wszystkich sieci kosztuje 59 gr i jest rozliczana w systemie sekundowym. Koszt wysłania SMS do wszystkich sieci to 20 gr, a MMS 50 gr. Za każde 100 kB wysłanych lub odebranych danych trzeba będzie zapłacić 40 gr. Połączenie z własną pocztą głosową, pocztą głosową innego użytkownika lub z Centrum Obsługi Klienta kosztuje 59 groszy. Połączenie z Automatycznym Centrum Obsługi i numerami alarmowymi jest bezpłatne.

Cyfrowy Polsat zaproponował swoim odbiorcom 4 rodzaje doładowań:

  • doładowanie za 10 zł przedłuża ważność środków o 14 dni,
  • doładowanie za 25 zł - o 30 dni,
  • doładowanie za 50 zł - o 90 dni,
  • doładowanie za 100 zł - o 180 dni.

Telefonia komórkowa Polsatu proponuje kilka bardzo praktycznych i niezwykle wygodnych rozwiązań. Użytkownik może utrzymać aktywny numer telefonu nawet bez regularnych doładowań, może rozmawiać nie mając środków na koncie - co miesiąc otrzymuje 15 krótkich rozmów za darmo, ma jedną, równą stawkę do wszystkich sieci.

Doładowanie kart prepaid początkowo będzie możliwe w 10 tys. punktów sprzedaży detalicznej w całej Polsce. Nowa usługa Cyfrowego Polsatu będzie dostępna w 1 300 punktach sieci sprzedaży usług płatnej telewizji. Jednocześnie Cyfrowy Polsat rozpoczyna współpracę w zakresie sprzedaży starterów oraz kart zdrapek z grupą kapitałową TelForceOne, która zapewni dostępność asortymentu w kolejnych 2 500 punktach sprzedaży. Dzięki współpracy z firmą Euronet doładowania elektroniczne będą możliwe w kolejnych 8 000 punktów. Kolejnym dystrybutorem, z którym w lipcu Cyfrowy Polsat rozpocznie współpracę w zakresie sprzedaży starterów, kart zdrapek oraz doładowań elektronicznych w sieci 3000 punktów detalicznych jest spółka PayUp Polska. Również w lipcu 2008 roku sfinalizowana zostanie współpraca z firmą Connex Polska. Sieć partnerów tej firmy liczy blisko 2 500 punktów detalicznych i hurtowni.

Jednocześnie Cyfrowy Polsat prowadzi rozmowy z innymi znaczącymi na rynku partnerami handlowymi. Spółka planuje, aby sieć sprzedaży do końca 2008 roku składała się z około 40 000 punktów, w których będzie można kupić starter lub doładować konto - elektronicznie lub poprzez karty zdrapki.

Usługa postpaid (abonament) w momencie wprowadzania na rynek będzie dostępna w 400 punktach sprzedaży oferujących usługi telewizyjne platformy, a do końca roku w 800 punktach.

Wprowadzenie usług będzie wsparte kampanią BTL w punktach sprzedaży. We wrześniu 2008 roku wraz ze startem usług abonamentowych ruszy kampania ATL, która obejmie telewizję, radio, prasę i Internet.

Cyfrowy Polsat jako infrastrukturalny operator wirtualnej sieci telefonii komórkowej będzie świadczył usługi w oparciu o zbudowaną we własnym zakresie sieć telekomunikacyjną oraz o sieć radiową Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci Era.

Tagi: Connex Polska, Cyfrowy Polsat, doładowania, doładowanie, Dominik Libicki, Era, Euronet, Halo Polsat, MVNO, PayUp Polska, Polsat, Polska Telefonia Cyfrowa, TelForceOne, zasilenia, zasilenie


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
sześć + cztery =