Studio - serwis z wideo, foto i audio zintegrowany z WPmobi

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Studio - serwis z wideo, foto i audio zintegrowany z WPmobi

2007-09-10 Studio - serwis z wideo, foto i audio zintegrowany z WPmobi

Wystartował serwis społecznościowy WP - studio.wp.pl. Serwis umożliwia użytkownikom zamieszczanie na nim własnych filmów, zdjęć oraz nagrań muzycznych. Serwis ma także wersję mobilną i ma być zintegrowany z WPmobi.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

"Uruchomienie platformy studio.wp.pl to naturalny krok w rozwoju portalu. To także wymóg współczesnego Internetu, który tworzą, po prostu, jego użytkownicy. Ciekawe pliki audio, wideo i fotografie, zakładanie własnych multimedialnych albumów, ocena opublikowanych materiałów przez społeczność internautów; w naszym nowym serwisie można znaleźć wszystkie te elementy. Jest to idealne miejsce na stworzenie swojej wirtualno-multimedialnej wizytówki." - mówi Marcin Pokojski z Wirtualnej Polski, odpowiedzialny za projekt.

Aby umieszczać pliki czy grafiki wystarczy posiadać konto w WP i działać zgodnie z prostymi instrukcjami. Link do każdego umieszczonego materiału w studio.wp.pl w kilka sekund można przesłać nieodpłatnie na telefony w sieci WPmobi lub - korzystając z bramki SMS - na telefon komórkowy w innej dowolnej sieci. Z serwisu można korzystać przez WWW oraz, co ciekawe, za pośrednictwem telefonu komórkowego (przeglądanie i odtwarzanie plików).

Wkrótce możliwe ma być także dodawanie materiałów przez komórkę.

Tagi: Marcin Pokojski, serwisy społecznościowe, SMS, Web 2.0, Wirtualna Polska, WP, wp.pl, WPmobi, www.wp.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
osiem + dwa =