T-Mobile i Tauron współpracują

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

T-Mobile i Tauron współpracują

2013-12-19 T-Mobile i Tauron współpracują

T-Mobile i TAURON Polska Energia rozpoczęły pilotażowy program oferowania swoim klientom detalicznym produktów partnera.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

W ramach programu wybrani klienci T-Mobile Polska lub TAURON Polska Energia otrzymują propozycję skorzystania odpowiednio z oferty telekomunikacyjnej lub energetycznej partnera przygotowanej specjalnie na potrzeby projektu. Zdobyte w ten sposób doświadczenia firmy zamierzają wykorzystać do przygotowania swoich pracowników, systemów oraz procesów przy projektach wdrażanych w ramach strategicznej współpracy.

"Pilotażowy program sprzedaży energii elektrycznej jest pierwszym efektem współpracy T?Mobile z branżą energetyczną. Zakładamy, że w przyszłości opracujemy i wspólnie wprowadzimy na rynek innowacyjne produkty i usługi, które przyniosą wymierne korzyści klientom w ich domu oraz pracy. - powiedział Miroslav Rakowski, prezes T-Mobile Polska.

"Rynek energii wciąż się rozwija podobnie jak potrzeby klientów. Chcąc na nie odpowiedzieć, stale poszerzamy ofertę o nowe produkty. Dzięki partnerskiej współpracy z T-Mobile nasi klienci otrzymują nie tylko atrakcyjną ofertę energetyczną, ale także dodatkowe benefity płynące ze współpracy z partnerem." - powiedział Dariusz Lubera, prezes zarządu TAURON Polska Energia.

Wdrożenie pierwszego wspólnego projektu T-Mobile Polska i TAURON Polska Energia było możliwe dzięki rozpoczętej przez firmy strategicznej współpracy po podpisaniu listu intencyjnego w marcu 2013 roku.

Tagi: branża energetyczna, Dariusz Lubera, energia, kooperacja, Miroslav Rakowski, pilotaż, prąd, prąd elektryczny, program pilotażowy, sprzedaż, T-Mobile, T-Mobile.pl, TAURON Polska, TAURON Polska Energia, współpraca, www.T-Mobile.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + pięć =