Xtra Nonstop i Xtra Card w niemieckim T-Mobile

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Xtra Nonstop i Xtra Card w niemieckim T-Mobile

2008-02-01 Xtra Nonstop i Xtra Card w niemieckim T-Mobile

Niemiecki T-Mobile wprowadza w Niemczech dwie nowe taryfy na kartę o nazwie Xtra Nonstop i Xtra Card, które dostępne są od 1 lutego 2008 roku.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

W taryfie Xtra Nonstop minuta rozmowy kosztuje 29 eurocentów do dowolnej niemieckiej sieci. Jednakże w przypadku połączeń do innych użytkowników T-Mobile oraz na niemieckie telefony rozmowy już od drugiej minuty rozmowy są bezpłatne. Taryfa Xtra Nonstop jest zatem przeznaczona dla osób, które wykonują dużo połączeń do T-Mobile.

SMS w taryfie Xtra Nonstop kosztuje 19 eurocentów do wszystkich niemieckich sieci.

Taryfa Xtra Nonstop dostępna jest w T-Mobile przy zakupie telefonu u operatora.

W taryfie Xtra Card minuta rozmowy wewnątrz sieci i poza nią kosztuje 29 eurocentów. Minuta połączenia na telefon stacjonarny to koszt 5 eurocentów. SMS do innych użytkowników T-Mobile kosztuje 5 eurocentów, zaś do pozostałych niemieckich sieci komórkowych 19 eurocentów.

"Dzięki nowej ofercie zaoferowaliśmy klientom na kartę supertanie połączenie do niemieckiej sieci stacjonarnej i do ponad 35 milionów aktualnych klientów w sieci T-Mobile. Szczególnie dużo dzwoniące osoby oraz fani SMS-ów skorzystają z nowej ofensywy cenowej dzięki naszym dwóm taryfom." - powiedział Philipp Humm, szef sprzedaży T-Mobile w Niemczech.

Tagi: Niemcy, Philipp Humm, T-Mobile, Xtra Card, Xtra Nonstop


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
trzy + zero =