Promocja Tak Tak "Godzina za Grosze"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Tak Tak "Godzina za Grosze"

2009-02-18 Promocja Tak Tak "Godzina za Grosze"

Użytkownicy oferty na kartę Tak Tak korzystających z taryfy Nowy Tak Tak skorzystać teraz mogą z promocji na tanie połączenia do sieci Era, Tak Tak i na telefony stacjonarne.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Klient może aktywować usługę promocyjną "Godzina za Grosze", jeśli:

  • konto klienta jest ważne na połączenia wychodzące,
  • stan konta jest równy, co najmniej opłacie aktywacyjnej i jednej miesięcznej opłacie,
  • jeśli usługa była wcześniej deaktywowana i minęło 31 od daty poprzedniej aktywacji.

Aby aktywować pakiet należy wprowadzić szybkiego kod *125*2# i potwierdzić go przyciskiem wykonywania połączenia. Opłata za aktywację pakietu to tylko 2 zł z VAT. Potem pobierana jest w cyklu miesięcznym opłata cykliczna (liczona od dnia aktywacji) w wysokości 1 zł z VAT.

Opłata naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę połączenia.

Aby dezaktywować usługę promocyjną "Godzina za Grosze" wpisać należy szybki kod *125*3#. W jednym cyklu klient może 1 raz aktywować i 1 raz deaktywować usługę "Godzina za Grosze".

Promocja "Godzina za Grosze" trwa od 18 lutego 2009 roku do odwołania jednakże nie dłużej niż do 31 grudnia 2009 roku.

Tagi: Era, era.pl, Godzina za Grosze, Tak Tak, tanie minuty, tanie rozmowy, tańsze minuty, tańsze rozmowy, www.era.pl


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
dwa + cztery =

 

misiek
misiek (217.153.---.---)2010-01-08 16:25

ja nie wiedzac ze skonczyla sie promocja na stacjonarne .. wygadalem z dziewczyna 230 zl .. era nie raczyla mnie poinformowac smsem .. a przeciez nie wstaje z rana i nie wchodze co dzieniie na strone !!! jak nie trzeba to wysylaja gowno-spam smsem az trzeszczy a tak wazna wiadomosc nie .. bede zglaszal to do UOKiK .. bo w reklamacji napisali ..przeciez bylo na stronie.. a jak ja bylem w afryce i nie mialem dostepu do netu to co mialem zrobic ? mysle ze to nie fer..


zawiedziony
zawiedziony (94.254.---.---)2009-12-18 13:41

Zmiana regulaminu w trakcie trwania promocji bez wcześniejszego poinformowania. To ISTNY SKANDAL tak postępują tylko naciągacze,a sieć ERA tak właśnie naciąga swoich Klientów. Uwaga na tę sieć. Za takie numery kończę z nimi współpracę.


rozczarowana
rozczarowana (83.22.---.---)2009-12-13 23:54

Korzystałam z tak-taka od 9 lat. Po \"niespodziance\" z godziną za grosze, jaką mi sprawił operator, zmieniając sposób korzystania z usługi, zmieniam operatora!


pretorianka
pretorianka (89.78.---.---)2009-12-12 18:36

Witam Informacje , które tu serwujecie (godzina za grosze) są nieścisłe . Operator Ery w trakcie trwania tej promocji zmienil sobie regulamin .Obecnie godzina za grosze obowiązuje tylko podczas wykonywania polączeń do sieci Era .Na tel.stacjonarne nie .Zmienili to w regulaminie nie racząc powiadomić o zmianie korzystających z tej promocji,chocby SMS-em .Mialam okazję "boleśnie " się o tym przekonać .Mialam telefon na kartę w Erze od 2000 r. Mialam . Konczę z nimi "wspólpracę" definitywnie.