Tego jeszcze nie było! SMS lub MMS w kosmosie!

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Tego jeszcze nie było! SMS lub MMS w kosmosie!

2008-12-12 Tego jeszcze nie było! SMS lub MMS w kosmosie!

Chciałbyś zrobić coś szalonego i oryginalnego? Znudziło Ci się ciągłe wysyłanie SMS–ów do znajomych? Jeżeli tak to dołącz do świątecznej akcji brytyjskiej sieci Virgin Mobile.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Virgin Mobile przygotował dla swoich użytkowników iście nieziemską usługę a mianowicie możliwość wysłania SMS–a lub MMS-a w kosmos! Prawda, że to intrygujący pomysł?

Ściślej rzecz ujmując SMS lub MMS zostanie wysłany do stacji telekomunikacyjnej Goonhilly Satellite Station. Stamtąd zostanie przesłany w niezbadaną i tajemniczą przestrzeń kosmosu.

To jednak nie koniec zabawy! Wybierając opcję śledzenia SMS – a można będzie otrzymywać od operatora informacje o aktualnym położeniu sygnału. Pewnego leniwego popołudnia użytkownika sieci może zbić z nóg informacja, że jego SMS właśnie mija Plutona!

Usługa kosztuje 9,95 euro a jej pomysłodawcą jest właściciel firmy Virgin Group, Richard Branson.

SMS – y mogą być bardzo osobiste a cała akcja jest świetną okazją do tego, aby pochwalić się w kosmosie, że ktoś wstąpił w związek małżeński, urodziło mu się dziecko, że ma świetnego przyjaciela itd. Można również wysłać jakąś optymistyczną „złotą myśl” lub ideę.

Tagi: Goonhilly Satellite Station, kosmos, MMS, Richard Branson, SMS, Virgin Mobile UK


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
jeden + dwa =