Telefon komórkowy bez... ekranu

Kraj: PL | IE | Wielka Brytania (UK) | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100
karciarz.pl > nowości >

Telefon komórkowy bez... ekranu

2012-09-02 Telefon komórkowy bez... ekranu

Ma wielkość karty kredytowej, tylko 7 mm grubości i waży zaledwie 40 g. Mało tego, telefon komórkowy OwnFone nie ma wcale ekranu. Ogranicza się tylko do funkcji dzwonienia.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

OwnFone to telefon komórkowy robiony za zamówienie. Dostępny jest w wielu kolorach i stylach, które ustala właściciel przed jego zakupem i dostawą przez stronę internetową producenta.

Właściciel także definiuje jakie ma przyciski mieć jego telefon OwnFone. Chodzi o przyciski do których przypisane są numery telefonów. Samemu ustala co ma być na nich nadrukowane (napis) lub definiuje zdjęcie. Telefon może mieć 2, 4, 8 lub 12 takich przycisków. Wystarczy, że się je naciśnie a telefon łączy się z odpowiednim z nich.

Według zapewnień producenta telefon wytrzymuje około 3 dni bez ładowania. W zestawie jest ładowarka.

Telefon OwnFone jest dostępny za 55 funtów w Wielkiej Brytanii. Tam także działa w sieci komórkowej.

Tagi: Anglia, bez ekranu, komórka bez ekranu, low-end, Myownfone, najtańsze telefony komórkowe, personalizacja, tanie telefony komórkowe, telefon bez ekranu, telefon komórkowy bez ekranu, Wielka Brytania, wynalazek, wynalazki, za zamówienie, Zjednoczone Królestwo


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + jeden =