telepin mobi - kolejny wirtualny operator komórkowy

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

telepin mobi - kolejny wirtualny operator komórkowy

2008-06-27 telepin mobi - kolejny wirtualny operator komórkowy

Na rynku pojawił się telepin mobi - nowy operator wirtualny z ofertą prepaid. Tym razem skierowany szczególnie do obcokrajowców.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Marka telepin funkcjonuje na polskim rynku już kilka lat. Do tej pory oferowała tanie połączenia za granicę, dzięki kartom telefonicznym.


Logo telepin mobi

Do sprzedaży starterów firma ma zamiar wykorzystać punkty "pewne biznesowo", czyli lotniska, dworce, bazary.

Według ocen przedstawicieli firmy w ciągu 2-3 miesięcy telepin mobi będzie dostępny w około 700 punktach sprzedaży. Główną grupą odbiorczą mają być osoby dzwoniące za granicę - do krajów Unii, Stanów, Do Rosji, Wietnamu i na Ukrainę. Wszystkie te połączenia kosztują 39 groszy za minutę.

Skąd pomysł na taką sieć? Jak wynika z badań 70% korzystających z kart telepin wykonuje rozmowy z budek telefonicznych. To może oznaczać, że nie mają oni telefonów stacjonarnych. Mogą mieć natomiast komórki. I tę lukę chce wypełnić telepin mobi.

Telepin Mobi jako wirtualny operator komórkowy korzysta z sieci Orange.

Tagi: bazar, bazary, dworce, dworce kolejowe, dworzec kolejowy, lotniska, MediaTel, MVNO, nowy operator, nowy operator komórkowy, Orange, rozmowy międzynarodowe, rozmowy za granicę, telepin, telepin mobi, Unia Europejska


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
siedem + dziewięć =