Tesco Mobile także w Irlandii

Kraj: PL | Irlandia (IE) | UK | DE | AT | CH

operator


karciarz.pl > nowości >

Tesco Mobile także w Irlandii

2006-12-16 Tesco Mobile także w Irlandii

Grupa Tesco i operator komórkowy O2 zamierzają zaoferować w Irlandii usługi telefonii komórkowej pod marką Tesco Mobile.


Tesco Mobile używać będzie prefiksu 089 i uruchomiony ma zostać latem 2007 roku zostając piątym operatorem komórkowym w Irlandii. W pierwszej kolejności Tesco Mobile zaoferuje w Irlandii ofertę prepaid (na kartę), potem zaś dołączą do niej oferty abonamentowe.

Wirtualny operator komórkowy Tesco Mobile, podobnie jak w Wielkiej Brytanii, także w Irlandii korzystać będzie z infrastruktury O2. Do tej pory Tesco Mobile w Wielkiej Brytanii pozyskało ponad milion klientów. W Irlandii karty SIM Tesco Mobile sprzedawane będą będzie poprzez sieć 94 irlandzkich sklepów Tesco.

"Biznesowo Tesco Mobile będzie niezależne od O2 Ireland stanowiąc konkurencję, jednakże wierzymy, że to bardzo interesujące posunięcie na irlandzkim rynku." - powiedziała Danuta Gray, szefowa O2 Ireland.

Tagi: Danuta Gray, Irlandia, MVNO, O2 Ireland, Tesco, Tesco Mobile Ireland, Tesco Mobile UK


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
jeden + dwa =

 

marek
marek (89.151.---.---)2008-03-21 20:11

Marek