250 tys. użytkowników na mobilnym serwisie Tesco Mobile

Kraj: PL | IE | Wielka Brytania (UK) | DE | AT | CH

karciarz.pl > nowości >

250 tys. użytkowników na mobilnym serwisie Tesco Mobile

2007-11-08 250 tys. użytkowników na mobilnym serwisie Tesco Mobile

Wirtualny brytyjski operator komórkowy Tesco Mobile poinformował, że jego mobilny portal zanotował 250 tys. unikalnych użytkowników w miesiącu.


Mobilny portal operatora Tesco Mobile uruchomiony został w maju 2007 roku. Zarządzany jest i hostowany przez firmę InfoMedia Services. Ostatnio na portalu reklamowały się takie brandy jak BBC, ITV czy EMAP. Dzięki koncepcji mikrostron dostępne są także treści takich marek jak Disney, Sky Sports, Gameloft, Glu and EA Games.

"To fantastyczna wiadomość, która jasno pokazuje, że klienci chcą wchodzić w interakcję ze znanymi tradycyjnymi markami przez swoje telefony komórkowe. Tesco Mobile i InfoMedia ściśle współpracują, aby dostarczyć więcej przyjaznych produktów i usług na portalu dla jeszcze większej liczby klientów. Zapewnić ma to jeszcze lepsze wyniki w 2008 roku." - powiedział Michael Tomlins, dyrektor zarządzający firmą InfoMedia Services.

"Nasi klienci dali jasno do zrozumienia, że to usługa której chcą używać. Prezentuje ona potencjał wzrostu przychodów i daje widok na nowe doświadczenia dla naszych klientów wraz z rosnącą liczbą treści i programów." - powiedział Andy Dewhurst, szef Tesco Mobile.

Obecnie z oferty Tesco Mobile UK korzysta w Wielkiej Brytanii 1,5 miliona klientów.

Tagi: Andy Dewhurst, Disney, EA Games, Gameloft, Infomedia Services, Michael Tomlins, mobilne portale, mobilne serwisy, mobilne strony, MVNO, Sky Sports, statystyki, Tesco, Tesco Mobile UK, Wielka Brytania, WAP, Wielka Brytania


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dziewięć + sześć =