Standard Plus - nowa taryfa na kartę w Tesco Mobile UK

Kraj: PL | IE | Wielka Brytania (UK) | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100
karciarz.pl > nowości >

Standard Plus - nowa taryfa na kartę w Tesco Mobile UK

2008-01-21 Standard Plus - nowa taryfa na kartę w Tesco Mobile UK

Tesco Mobile UK, brytyjski wirtualny operator telefonii komórkowej, wprowadził nową taryfę prepaid (na kartę) o nazwie Standard Plus.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

"Nowa taryfa Standard Plus to perfekcyjna opcja dla ludzi, którzy regularnie doładowują konto [...]. Naszym użytkownikom na kartę chcemy zaoferować podobne bonusy w postaci dodatkowych SMS-ów oraz minut rozmów, jakie posiadają klienci z abonamentem." - powiedział Andy Dewhurst, szef Tesco Mobile.

Nowa taryfa Standard Plus daje ona możliwość otrzymania miesięcznego bonusu w postaci 500 darmowych SMS-ów i 150 darmowych minut pod warunkiem comiesięcznego zasilenia konto kwotą 15 funtów lub większą. Można je wykorzystać do komunikacji z numerami w dowolnej sieci komórkowej lub stacjonarnej w Wielkiej Brytanii. Miesięczny bonus przyznawany jest w ciągu 48 godzin od zasilenia konta.

Nowa taryfa dostępna jest dla dotychczasowych jak i nowych klientów Tesco Mobile w Wielkiej Brytanii. Dotychczasowi klienci przełączyć się mogą na nową taryfę dzwoniąc za darmo pod numer 284 ze swojego telefonu w sieci Tesco Mobile. Nowi klienci mogą kupić starter z kartą SIM w taryfie Standard Plus w dowolnym sklepie Tesco w Wielkiej Brytanii lub na stronie internetowej Tesco. Koszt startera w sklepie to za 4,97 funta, w Internecie 2,47 funta. Jedno gospodarstwo domowe zamówić może maksymalnie 4 karty SIM.

Aby ułatwić klientom pamiętanie o regularnych płatnościach Tesco Mobile 5 dni przed końcem miesiąca wysłać będzie SMS-em przypomnienie.

Taryfa Standard Plus posiada płaską stawkę. Oznacza to, że 1 minuta do dowolnej sieci kosztuje 20 p, zaś SMS do dowolnej sieci to wydatek 10 p. Koszt minuty rozmowy z Wielkiej Brytanii do Polski to 20 p na numery stacjonarne i komórkowe. SMS z UK do Polski w taryfie Standard Plus kosztuje także 20 p.

W ramach taryfy Standard Plus ustanowić można także 3 dowolne brytyjskie numery komórkowe lub stacjonarne, z którymi rozmowy i SMS-y będą tańsze (10 p za minutę, 5 p za SMS).

Tagi: Andy Dewhurst, MVNO, SMS, Tesco, Tesco Mobile UK, Wielka Brytania, Wielka Brytania


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + dwa =