TOYAmobilna - nowy wirtualny operator komórkowy

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

TOYAmobilna - nowy wirtualny operator komórkowy

2010-12-14 TOYAmobilna - nowy wirtualny operator komórkowy

Telewizja kablowa i dostawca telefonii stacjonarnej i Internetu TOYA wprowadzi do swojej oferty usługi komórkowe. W lutym 2011 jej abonenci będą mogli korzystać z telefonii komórkowej i bezprzewodowego Internetu.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

TOYAmobilna obejmie po trzy pakiety dla każdej z nowych usług. Będą z niej mogli korzystać zarówno dotychczasowi, jak i nowi abonenci, chociaż, jak podkreśla Jacek Kobierzycki, dyrektor spółki, TOYAmobilna to uzupełnienie wachlarza usług i bonus dla użytkowników pozostałych usług.

Nowe usługi dostępne będą nie tylko w sieci TOYA, ale i w sieciach partnerskich. W odróżnieniu od innych firm z branży, TOYA wprowadza obie usługi mobilne jednocześnie.

Sama oferta jest skonstruowana z myślą o dotychczasowych abonentach. Ceny Internetu oraz ilość darmowych minut na połączenia z innymi operatorami oraz wewnątrz sieci (również TOYAtel - telefonia stacjonarna) są uzależnione od posiadanych usług TOYA.

TOYAmobilna, usługa w modelu wirtualnego operatora komórkowego (MVNO) zostanie wprowadzona we współpracy i przy użyciu narzędzi firmy MNI Mobile opartych na infrastrukturze PTK Centertel (operator sieci Orange).

TOYA to jedne z największych w Polsce operatorów kablowych. Swoje usługi świadczy w miastach Łódź, Przemyśl, Kutno, Mysłowice, Piotrków Trybunalski i Pisz.

Tagi: bezprzewodowy Internet, Centertel, Jacek Kobierzycki, Kutno, łącza internetowe, łącze internetowe, Łódź, MNI Mobile, mobilny Internet, MVNO, Mysłowice, operator wirtualny, operatorzy wirtualni, Orange, Piotrków Trybunalski, Pisz, Przemyśl, PTK Centertel, TOYA, TOYA mobilna, TOYA.net.pl, TOYAmobilna, www.TOYA.net.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dziewięć + cztery =