Tytuł wirtualnego operatora roku dla Diallo

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Tytuł wirtualnego operatora roku dla Diallo

2011-01-21 Tytuł wirtualnego operatora roku dla Diallo

Telefonia Dialog otrzymała wczoraj nagrodę Złoty Bell w kategorii MVNO Roku przyznawaną przez redakcję i czytelników branżowego miesięcznika Mobility.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Nagroda została wręczona podczas Gali Mobility Trends 2010 zorganizowanej z okazji 10-lecia magazynu.

"Gdy wprowadzaliśmy niecały rok temu Diallo na polski rynek, analitycy nie wróżyli nam sukcesu. Rynek był nasycony, konkurencja olbrzymia, kolejne MVNO nie osiągały spektakularnych wyników, albo wręcz znikały z rynku. Tymczasem okazało się, że nasz pomysł na pierwszą prawdziwie konwergentną ofertą łączącą komórkę z telefonem stacjonarnym, kierowany do własnej bazy klienckiej, był niezwykle trafiony. Dziś z dumą mogę powiedzieć, że znaleźliśmy i wykorzystaliśmy swoją niszę. Dziękuję wszystkim: kapitule za docenienie pomysłu, pracownikom zaangażowanym w projekt za jego realizację oraz przede wszystkim klientom za zaufanie!" - powiedział Arkadiusz Miszuk, prezes zarządu Telefonii Dialog.

Dialog usługę telefonii komórkowej Diallo, realizowaną w oparciu o model operatora wirtualnego (MVNO), wprowadził na rynek w lutym 2010 roku. Oferta składa się zarówno z usługi abonamentowej (postpaid), jak i na kartę (prepaid). W ramach oferty abonamentowej w ofercie Diallo wprowadzono pierwsze na polskim rynku taryfy konwergentne ? Diallo Wspólny, łączące telefonię komórkową ze stacjonarną, dostępne dla wszystkich użytkowników telefonii stacjonarnej Dialogu (również na obcej sieci). Na koniec roku 2010 roku liczba sprzedanych kart SIM Diallo wyniosła ok. 30 tys.

Tagi: Arkadiusz Miszuk, Diallo, Diallo Wspólny, Dialo, Dialog, Dialog.pl, Halo Diallo, Mobility, Mobility Trends 2010, MVNO, MVNO Roku, nagroda, nagrody, nowy operator, nowy operator komórkowy, Telefonia Dialog, wirtualni operatorzy, wirtualni operatorzy komórkowi, wirtualny operator, wirtualny operator komórkowy, www.Dialog.pl, wyróżnienia, wyróżnienie, Złoty Bell


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + sześć =