Tańszy roaming w Virgin Mobile

Kraj: PL | IE | Wielka Brytania (UK) | DE | AT | CH

karciarz.pl > nowości >

Tańszy roaming w Virgin Mobile

2007-08-07 Tańszy roaming w Virgin Mobile

Brytyjski Virgin Mobile obniżył koszty wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych w ramach roamingu w wszystkich 27 krajów Unii Europejskiej.


Użytkownik Virgin Mobile przebywający poza Wielką Brytanią otrzyma po przekroczeniu granicy danego państwa SMS-a z informacją o kosztach połączeń z Wielką Brytanią. Użytkownicy mogą otrzymać także takie informacje jeszcze przed wyjazdem - wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a z nazwą kraju do którego jadą, a otrzymają informację zwrotną ze wszystkimi szczegółami.

"Virgin Mobile jest zachwycony możliwością obniżenia kosztów roamingu dla swoich klientów. Częścią naszej filozofii jest oferowanie doskonałej oferty w prosty i zrozumiały sposób, nasze obniżone stawki i prosta struktura taryf zapewni użytkownikom możliwość korzystania z taniego roamingu bez żadnego kłopotu/" - powiedział John Conlon z Virgin Mobile.

Obecnie koszt minuty rozmowy z Europy (poza UK) do sieci Virgin Mobile w Wielkiej Brytanii w ramach roamingu kosztuje 60 pensów. 30 pensów za minutę płaci się za rozmowę odebraną. Od 30 sierpnia 2007 koszt minuty wykonanej rozmowy spadnie do 38 pensów, zaś odebranej do 19 pensów.

Tagi: John Conlon, roaming, Virgin Mobile UK, Wielka Brytania


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + pięć =