Virgin Mobile z eurotaryfą

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Virgin Mobile z eurotaryfą

2013-07-01 Virgin Mobile z eurotaryfą

Virgin Mobile wprowadza od 1 lipca 2013 roku nowy cennik roamingowy - zgodny z tzw. eurotaryfą.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Dzięki temu użytkownicy polskiego Virgin Mobile już od dzisiaj zapłacą znaczniej mniej za połączenia, SMS-y, MMS-y i transmisję danych w roamingu w strefie Euro, czyli w 44 krajach i terytoriach Unii Europejskiej - w tym także w Chorwacji (nowym członku Unii Europejskiej).

"Cieszymy się, że możemy zaoferować użytkownikom Virgin Mobile tani roaming na wakacje w ramach tzw. eurotaryfy. Dzięki znacząco obniżonym cenom w roamingu nasi klienci będą mogli korzystać ze swych telefonów bez kompromisów, wypoczywając i podróżując po Europie np podczas wakacji - także i w Chorwacji." - powiedział Marcin Wieczorkowski, dyrektor marketingu Virgin Mobile w Polsce.

Według tzw. unijnej eurotaryfy rozliczenia w roamingu dla użytkowników w strefie Euro powinny przebiegać w następujący sposób:

  • dla połączeń głosowych - opłaty naliczane są w trybie sekundowym, zarówno dla połączeń wykonywanych jak i odebranych. Dla połączeń wykonywanych dostawca usług może określić minimalną długość pierwszego impulsu (do 30 sekund)
    Klienci Virgin Mobile Polska zapłacą od 1 lipca 2013 roku w roamingu w strefie Euro: 1,22 zł za minutę połączenia do Polski i od innych 43 krajów w strefie Euro (do 30.06.2013 - 1,48 zł/min.) i 0,36 zł/min. za połączenie przychodzące
  • dla wiadomości SMS - opłata pobierana jest za każdą wysłaną wiadomość, operatorzy nie pobierają natomiast opłat za odebranie wiadomości SMS. Klienci Virgin Mobile Polska zapłacą 0,41 zł/SMS
  • transmisja danych - opłata za każdy wykorzystany megabajt danych, naliczanie według kilobajtów (z wyjątkiem MMS, za które może być pobierana opłata jednostkowa).
Klienci Virgin Mobile Polska zapłacą 1,99 zł/MMS oraz 2,30 zł/MB transmisji danych

Tagi: 3G, bezprzewodowy Internet, EU, eurotaryfa, GPRS, Internet bezprzewodowy, Internet mobilny, Marcin Wieczorkowski, MMS, MMS-y, mobilny Internet, roaming, rozmowy międzynarodowe, SMS, SMS-y, transfer danych, UE, UMTS, Unia Europejska, Virgin Mobile, Virgin Mobile Polska, VirginMobile, VirginMobile.pl, www.VirginMobile.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
siedem + cztery =