Vodafone zapłaci za stary telefon

Kraj: PL | IE | UK | Niemcy (DE) | AT | CH

karciarz.pl > nowości >

Vodafone zapłaci za stary telefon

2008-08-30 Vodafone zapłaci za stary telefon

Niemiecki operator komórkowy Vodafone uruchomił portal internetowy, za pośrednictwem którego można sprzedać używany telefon.


To pierwszy na świecie tego typu portal uruchomiony przez operatora komórkowego.

"Umożliwiamy naszym klientom pozbycie się niepotrzebnego, a wciąż działającego telefonu." - powiedział Jürgen Wörhoff, przedstawiciel Vodafone do spraw środowiska.

Żeby pozbyć się swojej komórki wystarczy wejść na stronę operatora i podać szczegóły dotyczące telefonu. Portal na podstawie tych danych wygeneruje kwotę jaką może otrzymać za telefon. Jeśli sprzedający zgodzi się na podaną cenę zostaje mu wysłana koperta zwrotna, w której ma odesłać telefon. Kiedy komórka dotrze do Vodafone, na konto klienta trafią pieniądze.

10% kwoty automatycznie trafia na cele charytatywne (organizację można wybrać).

To bardzo dobre rozwiązanie problemu starych telefonów komórkowych. Na pewno lepsze, niż składowanie komórek w szafce, po to, żeby je wyrzucić kiedy są już za stare.

Tagi: Jürgen Wörhoff, stare telefony, stare telefony komórkowe, używane telefony, używane telefony komórkowe, Vodafone Deutschland


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dwa + trzy =