Vodafone poprawia jakość sieci 3G w pociągach Virgin Trains

Kraj: PL | IE | Wielka Brytania (UK) | DE | AT | CH

karciarz.pl > nowości >

Vodafone poprawia jakość sieci 3G w pociągach Virgin Trains

2008-04-08 Vodafone poprawia jakość sieci 3G w pociągach Virgin Trains

Zgubiony zasięg czy przerwana rozmowa – każdemu, kto próbował rozmawiać z komórki w pociągu przytrafiły się te sytuacje. Firmy Virgin Trains i Vodafone zdecydowały się pokonać ten problem.


Przekaźniki, które wzmocnią sygnał zostaną umieszczone w 52 pociągach typu Pendolino, należących do Virgin Trains, które jeżdżą na trasie Londyn – Glasgow.

Jednocześnie obie firmy ostrzegają przed prowadzeniem ważnych rozmów biznesowych przez komórkę w miejscach publicznych. Badania przeprowadzone przez Vodafone pokazały, że ponad 70% pracowników prowadzi ważne rozmowy w miejscach publicznych.

"To badanie pokazuje, że ludzie muszą zacząć uważać na to z jakiej metody komunikacji korzystają w miejscach publicznych." - powiedział Mark Bond, dyrektor Vodafone w Wielkiej Brytanii.

Zwrócił on uwagę, na to, że w miejscach publicznych lepiej zrezygnować z głośnych rozmów i ważne komunikaty przekazywać za pomocą SMS-ów czy e-maili.

Przez komórkę głośno lubimy rozmawiać nie tylko o interesach. Inne często poruszane tematy to pożycie seksualne (często osób postronnych) zdrowie, kariera i dzieci. Użytkownicy między 16 a 24 rokiem życia lubią dzielić się przez komórkę swoimi podbojami miłosnymi.

Tagi: Glasgow, Londyn, Pendolino, pociąg, pociągi, Virgin, Virgin Trains, Vodafone UK, Wielka Brytania


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
sześć + dziewięć =