W Orange rozmowy telefoniczne wysokiej jakości Voice HD

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

W Orange rozmowy telefoniczne wysokiej jakości Voice HD

2014-07-28 W Orange rozmowy telefoniczne wysokiej jakości Voice HD

Klienci sieć komórkowej Orange mogą wykonywać połączenia głosowe w technologii HD Voice. Technologia ta zapewnia bardzo dobrą jakość rozmowy.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Połączenia HD Voice dostępne są bez żadnych dodatkowych opłat i można z nich korzystać w sieci Orange na terenie całej Polski - między numerami działającymi w sieci 2G i 3G Orange oraz korzystającymi w niej z roamingu. Dzięki niej głos rozmówców brzmi bardziej naturalnie. Zakłócenia i hałasy pochodzące z otoczenia rozmówcy są mniej słyszalne. Jest to osiągane dzięki cyfrowemu kodowaniu głosu za pomocą kodeka HDV umożliwiającego m. in. przekazywanie dźwięku o szerszym pasmie przenoszenia oraz zastosowanie zaawansowanych mechanizmów tłumienia niepożądanych dźwięków pochodzących z otoczenia.

HD Voice w Orange jest dostępne dla wszystkich połączeń głosowych. Aby połączenie odbyło się z wykorzystaniem HDV, obaj rozmówcy muszą mieć telefony umożliwiające współprace z tą technologią. Większość nowoczesnych smartfonów dostępnych obecnie na rynku, umożliwia korzystanie z funkcjonalności HDV w sieci 3G. Wyjątkiem są niektóre modele smartfonów Nokia Lumia, które umożliwiają rozmowy HD w sieci 3G oraz 2G.

Tagi: głos, HDV, kodek HDV, kodeki HDV, Orange, orange.pl , Orange Polska, Voice HD, www.orange.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + jeden =