Wirtualna Polska będzie wirtualnym operatorem

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Wirtualna Polska będzie wirtualnym operatorem

2007-07-05 Wirtualna Polska będzie wirtualnym operatorem

Wczoraj Wirtualna Polska podpisała z PTK Centertel (operatorem sieci Orange) umowę o świadczeniu usług wirtualnego operatora (MVNO). Usługa - pod marką WPmobi - wystartuje jeszcze w 3 kwartale 2007 roku.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

"Podpisanie umowy między WP a Orange to najlepszy przykład synergii w ramach Grupy i konsekwentnej realizacji strategii łączenia silnej pozycji w telefonii stacjonarnej, broadbandzie, telefonii komórkowej oraz działalności portalowej. Uruchomienie MVNO pod brandem WP to naturalny krok naszej ewolucji. WP rozwija się nie tylko merytorycznie, ale jest również liderem w dziedzinie rozwiązań technologicznych. Telefonia komórkowa, oprócz Poczty WP, komunikatora Spik i WPtelefonu, jest oczywistym dopełnieniem naszej oferty komunikacyjnej. Jeżeli chodzi natomiast o kwestie finansowe, to WPmobi pozwoli nam na większą dywersyfikację przychodów." - powiedział Jacek Murawski, prezes Wirtualnej Polski. .

"Z radością rozpoczynamy współpracę z Wirtualną Polską jako operatorem wirtualnym (MVNO) Orange. Jest to kolejny przykład korzystnego dla naszych Klientów efektu łączenia działań i ofert w ramach Grupy TP. Jestem przekonana, że nasze wieloletnie doświadczenie i pozycja lidera rynku mobilnego w Polsce oraz siła Wirtualnej Polski na rynku internetowym zaowocuje wyjątkowym efektem konwergencji usług mobilnych i internetowych." - powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes PTK Centertel, Orange.

Tagi: Grażyna Piotrowska-Oliwa, MVNO, Wirtualna Polska, WP, WP mobi, wp.pl, WPmobi, wpmobi.pl, www.wp.pl, www.wpmobi.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dziewięć + trzy =