Wirtualny Telefon od Mobile Internet dla Virgin Mobile

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Wirtualny Telefon od Mobile Internet dla Virgin Mobile

2013-03-30 Wirtualny Telefon od Mobile Internet dla Virgin Mobile

Podczas Gali Mobile Internet w warszawskim klubie Dekada Virgin Mobile otrzymał nagrodę Wirtualny Telefon za najlepszy debiut rynkowy w Polsce w 2012 roku.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

"Cieszymy się, że światowa marka, wyjątkowa oferta i udany debiut rynkowy Virgin Mobile w Polsce zyskał uznanie wielu tysięcy klientów oraz czytelników magazynu Mobile Internet, który przyznał nam nagrodę Wirtualnego Telefonu. Wprowadzone w tym roku kolejne atrakcyjne oferty oraz planowane dalsze działania z pewnością pozwolą być nam także w tym roku coraz bardziej istotnym elementem polskiego rynku telefonii komórkowej." - powiedział Tomasz Gniewek, dyrektor zarządzający Virgin Mobile w Polsce.

Miesięcznik nowoczesnych technologii Mobile Internet tradycyjnie już po raz dwunasty przyznał nagrody Wirtualne Telefony za wybitne osiągnięcia dla producentów i usługodawców branży IT i telekomunikacyjnej. Liderzy polskiego rynku teleinformatycznego otrzymali statuetki wirtualnych telefonów za ponadprzeciętne rezultaty, produkty i usługi, które wprowadzili na polski rynek w 2012 roku.

Gala Mobile Internet odbywa się od początku istnienia magazynu i wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń środowiska IT i Telekom. Gromadzi członków zarządów największych firm polskiego rynku teleinformatycznego, przedstawicieli izb gospodarczych, świata biznesu i rozrywki oraz public relations i mediów. Ranga wydarzenia zyskała uznanie branży i mediów oraz nazwę "Polskich Oskarów IT i Telekomunikacji".

W styczniu 2013 roku Virgin Mobile został nagrodzony statuetką Złotego Bella podczas gali Mobile Trendy za najlepszy debiut rynkowy w Polsce w 2012 roku.

Natomiast w lutym 2013 roku podczas gali odbywającej się w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach Virgin Mobile została nagrodzona przez samorząd studencki - Laurem Studenckim 2012, w kategorii Organizacja Przyjazna Studentom, za stworzenie i realizację wyjątkowego programu wspierania przedsiębiorczości - Virgin Academy.

Tagi: debiut, debiut rynkowy, debiuty, Gazeta, gazety, IT, magazyn, magazyn telekomunikacyjny, magazyny, magazyny telekomunikacyjne, Mobile Internet, nagroda, nagrody, operator wirtulany, Tomasz Gniewek, Virgin, Virgin Academy, Virgin Mobile, Virgin Mobile Polska, VirginMobile, VirginMobile.pl, wirtualni operatorzy, Wirtualny Telefon, www.VirginMobile.pl, wyróżnienia, wyróżnienie


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
trzy + osiem =