wRodzinie obniża ceny

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

wRodzinie obniża ceny

2009-12-02 wRodzinie obniża ceny

Wirtualny operator komórkowy wRodzinie obniżył ceny połączeń.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Teraz w sieci wRodzinie minuta rozmowy na telefony stacjonarne i do sieci wRodzinie kosztuje 19 gr. Do innych sieci komórkowych zapłacić trzeba 27 gr za minutę, zaś do Play i Cyfrowego Polsatu minuta rozmowy kosztuje 69 gr.

Nowe ceny wRodzinie

Usługa
w sieci poza siecią na stacjonarne do sieci Play i Cyfrowy Polsat
Rozmowa (1 minuta) 19 gr 49 27 gr 29 19 gr 78 69 gr

"Od początku istnienia wRodzinie obiecywaliśmy, że będzie to marka rodzinna, łącząca pokolenia, przyjazna i konkurencyjna cenowo. Jak widać konsekwentnie dotrzymujemy tej obietnicy." – powiedział Grzegorz Tomczyk, wiceprezes zarządu CenterNet.

"Chcemy by nasi klienci mieli jak najprostszy dostęp do atrakcyjnych cen. By nie musieli się martwić, że coś ich ominie. Taryfy specjalne są skonstruowane tak, że to my troszczymy się by zapłacił mniej. Cena jest ważnym elementem, jednakże dopiero w połączeniu z naszym sposobem myślenia o kliencie stanowi ofertę do, której chcemy przekonać nabywców." – dodał Arkadiusz Sugier, prezes zarządu CenterNet.

Ceny SMS-ów zostają bez zmian.

Tagi: Arkadiusz Sugier, CenterNET, Fundacja Lux Veritatis, Grzegorz Tomczyk, Lux Veritatis, MVNO, Radio Maryja, W rodzinie, wRodzinie, wRodzinie.pl, www.wRodzinie.com.pl, www.wRodzinie.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + dwa =