Wspólny salon Orange i Samsunga w Łodzi

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Wspólny salon Orange i Samsunga w Łodzi

2014-04-11 Wspólny salon Orange i Samsunga w Łodzi

W łódzkiej Manufakturze został otwarty pierwszy w Polsce wspólny sklep Samsung i Orange.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Podczas ceremonii można było się zapoznać z ofertami Orange i produktami marki Samsung, w tym z najbardziej oczekiwanym smartfonem roku Samsung Galaxy S5, zegarkiem Gear 2 oraz opaską dla aktywnych Gear Fit.

Nowy salon to miejsce, w którym można nie tylko zapoznać się z ofertą usług telekomunikacyjnych Orange, ale także poznać, przetestować i dowiedzieć się więcej o nowościach technologicznych i urządzeniach firmy Samsung. Możliwość dokładnego poznania produktów przed ich zakupem ma ułatwiac konsumentom wybór urządzenia najlepiej odpowiadającego na ich indywidualne potrzeby.

"Samsung to firma bardzo silnie zakorzeniona w Polsce, ale nasz sukces i rozwój nie udałyby się jednak bez współpracy z partnerami. Dlatego po sukcesie, jaki odniosły nasze sklepy Samsung Brand Store w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz Krakowie, przyszedł czas na otwarcie wspólnego salonu z jednym z naszych najważniejszych partnerów, firmą Orange." - powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

"To pierwszy salon, który otwieramy razem z producentem. Liczymy, że taka współpraca będzie przede wszystkim korzystna dla naszych klientów. Podpisujący umowę Orange Polska otrzymają nawet do 1300 zł rabatu do wykorzystania na zakup dowolnego sprzętu marki Samsung, znajdującego się w salonie. Wysokość rabatu zależy od wybranego abonamentu i długości umowy." - powiedział Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

W salonie Samsung i Orange miłośnicy nowinek technologicznych mają szansę zobaczyć i zapoznać się z innowacyjnymi funkcjami telewizorów LED, odtwarzaczy Blu-ray 3D, zestawów kin domowych, notebooków, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, urządzeń drukujących i wielu innych. Można obejrzeć doskonałe telewizory Smart TV, pograć na najsilniejszych laptopach ATIV, sprawdzić, jak rysuje się na tabletach z serii PRO czy przekonać się, jakie zalety ma nowy smartfon Samsung Galaxy S5.

Do wymienionych urządzeń klienci będą mogli wybierać mobilne i stacjonarne usługi Orange Polska. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Salon będzie oferował też usługi konwergentne, których liderem jest Orange Polska. Ponadto będzie można bezpłatnie skorzystać z porad Orange Eksperta, który pomoże w doborze optymalnych rozwiązań.

Wspólny sklep Orange i Samsung znajduje się w centrum handlowym Manufaktura, przy ulicy Drewnowskiej 58 w Łodzi.

Tagi: Gear 2, Gear Fit, Grupa Orange, kanał sprzedaży, kanały sprzedaży, Łódź, Manufaktura, Olaf Krynicki, Orange, orange.pl , Orange Polska, Polska, salon, salon sprzedaży, salony, salony sprzedaży, Samsung Electronics Polska, Samsung Galaxy S5, sklep, sklepy, sprzedaż, Wojciech Jabczyński, www.orange.pl, zagarki, zegarek


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + osiem =