Wypłata pieniędzy ze SkyCash w bankomatach Euronet

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Wypłata pieniędzy ze SkyCash w bankomatach Euronet

2011-08-10 Wypłata pieniędzy ze SkyCash w bankomatach Euronet

Środki zgromadzone lub przesłane przez system płatności SkyCash można wypłacać w dowolnym bankomacie sieci Euronet na terenie całej Polski.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Wypłaty dokonuje się bez użycia karty bankomatowej. Nadawca i odbiorca transferu nie muszą mieć nawet konta w banku. Jedynym warunkiem jest dysponowanie telefonem komórkowym z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją SkyCash.

"Do transakcji nie potrzeba karty bankomatowej, wystarczy zainstalowana w komórce darmowa aplikacja SkyCash. Zaletą rozwiązania jest intuicyjność i bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa." - powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash.

"Współpraca ze SkyCash jest kolejnym elementem realizowanej przez nas strategii biznesowej, zgodnie z którą bankomaty to wielofunkcyjne urządzenia, gdzie użytkownik może już dzisiaj wypłacić gotówkę bez użycia karty bankomatowej." - powiedziała Zuzanna Smolarek-Wójcik, marketing manager w Bankomat24/Euronet.

Pieniądze w SkyCash przesyłane są natychmiast, niezależnie od pory czy dnia tygodnia, co stanowi znaczącą przewagę w stosunku do zwykłych przelewów bankowych. Proces wypłaty gotówki z bankomatu Euronetu jest szybki i intuicyjny. Należy wybrać opcję wypłaty bez karty SkyCash, wygenerować w telefonie jednorazowy kod wypłaty oraz w wybranym bankomacie wpisać kod i kwotę wypłaty. Odbiór pieniędzy użytkownik zatwierdza indywidualnym PIN-em, którym potwierdza transakcje w SkyCash.

Możliwość natychmiastowego przelewu pieniędzy pomiędzy telefonami komórkowymi i wypłaty gotówki w bankomatach na terenie całej Polski to rozwiązanie zarówno dla klientów indywidulanych, jak i biznesu. Zainteresowane mogą nim handel i usługi, w tym aukcje internetowe, organizatorzy konkursów, loterii i programów lojalnościowych, ze względu na szybkość i niezawodność dystrybucji gotówki.

"Bankomaty Euronetu już od dawna oferują cały szereg usług, oprócz typowej wypłaty pieniędzy kartą. W krajach europejskich, będącymi liderami tego trendu, w bankomatach można zrealizować blisko 70 różnych usług finansowych, podczas gdy w Polsce zaledwie kilka. Liczymy, że tak intuicyjne rozwiązanie jak SkyCash będzie zachęcać Polaków do odkrywania możliwości oferowanych przez bankomaty." - powiedział Bartosz Olszewski, sales manager w Bankomat24/Euronet.

Tagi: bankomat, Bankomat24, bankomaty, Bartosz Olszewski, Dariusz Mazurkiewicz, Euronet, Euronet.pl, gotówka, karta, karta bankomatowa, karta bankowa, karta debetowa, karty, karty bankomatowe, karty bankowe, karty debetowe, mikropłatność, mikropłatności, płatność, płatność mobilna, płatności, płatności mobilne, Sky Cash, SkyCash, SkyCash.com, www.Euronet.pl, www.SkyCash.com, wypłata gotówki, wypłata w bankomacie, Zuzanna Smolarek-Wójcik


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dwa + dwa =