X-treme w szwajcarskim Orange

Kraj: PL | IE | UK | DE | AT | Szwajcaria (CH)

karciarz.pl > nowości >

X-treme w szwajcarskim Orange

2008-04-25 X-treme w szwajcarskim Orange

Szwajcarski Orange przygotował coś specjalnego dla fanów muzyki i wiadomości tekstowych. Orange X-treme to unikalny i ekskluzywny pakiet muzyczny, który łączy atrakcyjne ceny SMS-ów i przyjemność słuchania muzyki.


Ponad 40% młodych użytkowników telefonów komórkowych wysyła około 10 SMS-ów dziennie. Aplikacja muzyczna, obok SMS-ów i rozmawiania, jest dla 30% najczęściej używaną funkcją. X-treme został stworzony, by zaspokoić ich potrzeby dostarczając więcej możliwości tekstowych, jak i muzycznych.

Opcja X-treme dostępna jest w ofercie na abonament i na kartę. Koszt abonamentu wynosi 20 franków szwajcarskich miesięcznie i zawiera 300 darmowych wiadomości tekstowych. W przypadku prepaidu płacimy za 10 pierwszych SMS-ów każdego dnia, pozostałe wysłane są gratis.

Oferta X-treme zawiera także internetową platformę muzyczną na orange.ch/x-treme i portal Orange World dostępny na telefon komórkowy. Strony zawierają wszystko, czego potrzebują fani muzyki - najświeższe wiadomości, ciekawostki, koncerty, wideoklipy, które zawsze można pobrać, a później tylko czytać, słuchać i oglądać.

Tagi: muzyka, Orange Schweiz, SMS, Szwajcaria, X-treme


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
osiem + trzy =