Zakupy Wirtualnej Polski w wersji mobilnej

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Zakupy Wirtualnej Polski w wersji mobilnej

2008-01-30 Zakupy Wirtualnej Polski w wersji mobilnej

Porównywarka cen Wirtualnej Polski (zakupy.wp.pl) przystosowana została na telefony komórkowe.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Wpisując w przeglądarce telefonu komórkowego adres mzakupy.wp.pl można w kilka chwil - będąc właśnie na zakupach - sprawdzić, w jakim przedziale cenowym interesujący nas produkt dostępny jest w sklepach online.

"Porównywarka cen w telefonie komórkowym to niezwykle przydatne rozwiązanie. Korzystając z niej można zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych, zwłaszcza gdy zamierzamy kupić sprzęt AGD czy RTV. Dodatkowo, niektóre produkty serwisu Zakupy z kategorii Komputery, Telefony, RTV, AGD i GPS posiadają szczegółową specyfikację techniczną. Użytkownik może więc sprawdzić nie tylko ceny, ale również parametry towaru. I to w ciągu kilku minut." – powiedział Tomasz Czerko z działu e-commerce Wirtualnej Polski.

Mobilna porównywarka cen stanowi dodatkowy element oferty Wirtualnej Polski dostępnej przez telefon komórkowy, w serwisie mini.wp.pl.

"Zależy nam na tym, by mini.wp.pl, serwis WP dedykowany urządzeniom przenośnym, stał się pierwszym wyborem użytkowników telefonów komórkowych, szukających bieżących informacji, wiadomości biznesowych czy chcących skorzystać z poczty e-mail. Wzbogacając naszą ofertę o porównywarkę cen, staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Chcemy dostarczać praktyczne i innowacyjne rozwiązania, gwarantując, że dostęp do naszych serwisów i usług będzie możliwy z każdego miejsca i o każdej porze." - powiedział Paweł Janecki z WP, odpowiedzialny za projekt mini.wp.pl

Serwis mini.wp.pl zapewnia posiadaczom telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych dostęp do kilkunastu serwisów portalu, w tym Wiadomości, Sportu, Pogody, Filmu, Muzyki, Kobiety, Faceta, Orange Ekstraklasy, witryn Moto i Tech. WP udostępnia "przez komórkę" repertuar kin, program 250 stacji TV, słowniki językowe, felietony Tomasza Jastruna, Lecha Wałęsy, Igora Zalewskiego, Tomasza Lisa, prezentuje wybrane artykuły z serwisu erotyka.wp.pl i oferuje dostęp do poczty e-mail, sekcji Biznes oraz Zakupy.

Klienci sieci WPmobi, korzystający z oferty serwisu mini.wp.pl, nie uiszczają żadnych opłat za transfer danych w ramach promocji "100 MB".

Tagi: mini.wp.pl, mobilne strony, Paweł Janecki, porównywarki cen, strony mobilne, Tomasz Czerko, WAP, Wirtualna Polska, WP, wp.pl, WPmobi, www.wp.pl, zakupy.wp.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dwa + pięć =