Zasilenie SkyCash z karty MasterCard

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Zasilenie SkyCash z karty MasterCard

2012-04-25 Zasilenie SkyCash z karty MasterCard

Mobilny system płatności SkyCash umożliwił zasilanie konta bezpośrednio z karty MasterCard.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Wystarczy podpiąć taką kartę do konta SkyCash. Przypisanie karty MasterCard do numeru telefonu w SkyCash to kolejny sposób na błyskawiczne uzupełnianie środków w elektronicznej portmonetce. Operację zasilenia można wykonać w każdym miejscu, 24 godziny na dobę, bez konieczności przelewania środków z banku.

Podpięcie odbywa się na stronie internetowej SkyCash. Należy podać swoje dane adresowe, numer i termin ważności karty oraz przejść jednorazowy proces weryfikacji użytkownika. Pozwala to na zasilanie konta SkyCash kwotą większą niż 50 zł.

SkyCash zapewnia, że wszystkie dane kart użytkowników przechowywane są zgodnie z najwyższymi, rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa. Zabezpieczeniem operacji doładowania konta realizowanych przy użyciu karty płatniczej jest konieczność każdorazowego wprowadzenia kodu CVC2, czyli 3 ostatnich cyfr numeru znajdującego się na odwrocie karty. SkyCash informuje, że zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa, nie zapamiętuje i nie przechowuje informacji o kodzie.

Tagi: bank, banki, elektroniczna portmonetka, finanse, instytucje finansowe, karta, karta płatnicza, karty, karty płatnicze, MasterCard, mikropłatność, mikropłatności, mobilna aplikacja, mobilne aplikacje, mobilne płatności, mobilne programy, mobilny program, płatność, płatność mobilna, płatności, płatności mobilne, portmonetka, system płatności, systemy płatności instytucja finansowa, wirtualna portmonetka, wirtualne płatności, wirtualny portfel, zasilenia, zasilenie


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
jeden + dziewięć =