Zestawy prepaid w kształcie zwierząt

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Zestawy prepaid w kształcie zwierząt

2008-05-05 Zestawy prepaid w kształcie zwierząt

Brytyjski Orange proponuje nowe pakiety – Delfin, Kanarek, Wielbłąd i Szop Pracz.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Nowe pakiety Orange PAYG (Pay As You Go) czyli prepaid skonstruowane są tak, by odpowiadały potrzebom klientów.

Delfin – zaprojektowany tak, by korzystający z serwisów społecznościowych Facebook, Bebo i MySpace nic nie płacili za połączenie z tymi stronami. Dodatkową zaletą jest możliwość darmowego SMS-owania do wszystkich sieci.

Kanarek - opcja dla tych, którzy lubią spędzać dużo czasu na rozmowach. Pakiet ten oznacza darmowe wieczory i weekendy do wszystkich sieci komórkowych i naziemnych.

Szop Pracz – dla tych, którzy lubią prowadzić rozmowy przez cały dzień. W tym pakiecie za telefon o dowolnej porze dnia do dowolnej sieci klient zapłaci 15 pensów.

Wielbłąd - ten zestaw powinien zainteresować wszystkich, którzy mają rodzinę i znajomych za granicą. Do blisko 50 krajów można dzwonić za 5 pensów za minutę. Najniższe stawki są do tych krajów, w których działa Orange - należy do nich oczywiście Polska.

Tagi: Bebo, Bebo.com, Facebook, Facebook.com, karty SIM, MySpace, MySpace.com, Orange UK, serwis społecznościowy, serwisy społecznościowe, SIM, Wielka Brytania


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
sześć + pięć =